با خرید دستگاه های ریفربیشد ( Refurbished ) می توانید در هزینه های تجهیزات آزمایشگاه تا 70 % صرفه جویی نموده و بجای یک دستگاه سه دستگاه و یا سایر لوازم مورد نیاز آزمایشگاه تان را تهیه کنید .

خدمات :

شرکت نوین شیمیار طی سالیان فعالیت خویش اقدام به تامین تجهیزات و دستگاه های آزمایشگاهی جهت مراکز تحقیقاتی و صنعتی نموده و در این راستا با توجه به هزینه های گزاف تهیه دستگاه های نو و محدودیت های ایجاد شده ، اقدام به تامین دستگاه های دست دوم با کیفیت بالا و دارای گارانتی نیز نموده است .
جهت نیل به این هدف شرکت نوین شیمیار نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت آلمانی Labexchange را به عهده دارد که به عنوان بزرگترین منبع دستگاههای آنالیتیکال دست دوم در جهان ، سالهاست در این عرصه فعالیت می نماید.
شرکت Labexchange کلیه دستگاههای آزمایشگاهی را با معتبر ترین برندها از سطح اروپا جمع آوری نموده پس از کنترل کیفیت و اطمینان از عملکرد با یکسال گارانـتی در اختــیار مشتریان قرار میدهد. این دستــگاه ها علاوه بر کیفیت از قیمت بسیار مناسبـی در مقایسه با دستگاه نو برخوردار هستند که سبب گشته مشتریانی از کلیه کشورها خواستار آنها باشند.

جذب اتمی اجیلنت / ورین

مشخصات :

مدل دستگاه : ساده و fs

220-240-280

برند دستگاه : Agilent , Varian

کشور سازنده : استرالیا، آمریکا

تاریخ ساخت دستگاه : از 2004 به بعد

جزئیات :

انواع 220، 240، 280 سیستم شعله و کوره با بهترین رزولوشن و اپراتوری بسیار آسان و دقیق برای آنالیز عناصر در ناحیه ppm و ppb

ICP اجیلنت / ورین

مشخصات :

مدل دستگاه : Vista MPX-Vista Pro - 700 Series - 5000Series

برند دستگاه : Agilent , Varian

کشور سازنده : استرالیا، آمریکا

تاریخ ساخت دستگاه : از 2002 به بعد

جزئیات :

انواع Vista Pro ,Vista و 700Series با تورج Axial و Radial
جهت آنالیز بسیار دقیق در ناحیه PPb
رزولوشن بالا به همراه اتو سمپلر و کامپیوتر و نرم افزار مناسب