خرید مواد شیمیایی صنعتی
خرید مواد شیمیایی صنعتی
خرید مواد شیمیایی صنعتی

قیمت مواد شیمیایی با بهترین قیمت

شرکت نوین شیمیار با کادری متخصص و مجرب و با دارا بودن بیشتر از 20 سال سابقه و تجربه در زمینه واردات و تامین مواد شیمیایی صنعتی، آزمایشگاهی و تخصصی مشغول به فعالیت بوده و با داشتن دفاتر تجاری در کشورهای امارات و هند آمادگی خود را جهت تامین، واردات و تحویل مواد شیمیایی به کارخانجات، دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی اعلام می نماید.

شرکت نوین شیمیار عرضه کننده انواع مواد شیمیایی با بهترین قیمت و دستگاه آنالیز شیمیایی با توانایی های اثبات شده و بی نظیر بوده و طی سالیان فعالیت خویش نیاز بسیاری از مراکز تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی را در زمینه تهیه، راه اندازی، آموزشی و کاربرد دستگاه های آنالیز شیمیایی برطرف نومده است.

واردات مواد شیمیایی بصورت هوایی (تحویل 2 روزه) و دریایی (تحویل 60 روزه) و دارا بودن موجودی بیش از 1000 نوع مواد آزمایشگاهی و تخصصی برای تحویل فوری.

واردات و تحویل بیش از 500 تن سیانور سدیم 98% قرصی و پودری از چین، هند و روسیه برای مصارف استخراج طلا و آبکاری- واردات بیش از 2تن نیترات نقره 99.9% و انواع پودر و ترکیبات نقره- واردات پرکلرواتیلن از سلوی فرانسه- واردات تیوگلیکولیک اسید 99% و مواد شیمیایی آرکما فرانسه- تامین شمش و پودر فلزات گرانبها و ترکیبات شیمیایی آنها (پالادیم، پلاتین، روتنیم، ایریدیم، اسمیم و رودیم)- واردات انواع شمش فلزات 99.9% از قبیل نیکل، مولیبدن، کبالت، آنتیموان، منگنز، منیزیم و تنگستن- واردات مرکاپتانها از قبیل اتیل مرکاپتان- واردات و تحویل دی سولفیدها از قبیل دی متیل دی سولفید 98% برای مصارف پالایشگاهی و پتروشیمی- واردات مواد رفرنس، استاندارد و کلیه موادشیمیایی شاهد( سموم، مواد معدنی، آلی و دارو) با گواهی آنالیز- تامین آلکیل آمین های صنعتی مثل تری اتیل آمین، دی متیل آمین و آلکانولامین ها از قبیل تری اتانول آمین 99% و متیل دی اتانول آمین 99%

شرکت خدمات شیمیایی نوین شیمیار همیشه به رضایت مشتریان خود می اندیشد شما میتوانید براحتی خرید مواد شیمیایی صنعتی خود را  انجام دهید.

و با ایجاد یک وب سایت کار را برای شما عزیزان آسان نموده شما می توانید براحتی محصول خود را جستجو نموده و اطلاعات محصول مورد نظر را بصورت کامل دریافت کنید.

شرکت خدمات شیمیایی نوین شیمیار یک مرجع معتبر مواد شیمیایی در ایران می باشد.

 مشاهده   مواد شیمیایی صنعتی

شرکت نوین شیمیار کلیه مواد ارائه شده را تضمین کیفیت می نماید و در صورت عدم رضایت مشتری از کیفیت مواد شیمیایی آزمایشگاهی، بدون ادعای هیچگونه خسارتی استرداد آنها را می پذیرد. کلیه مواد شیمیایی وارداتی و ارائه شده دارای گواهی آنالیز و مدارک فنی می باشد.

خرید و قیمت مواد شیمیایی صنعتی ارسال به سراسر کشور

خرید مواد شیمیایی صنعتی