قیمت پرکلرواتیلن
قیمت پرکلرواتیلن
قیمت پرکلرواتیلن

قیمت پرکلرواتیلن در تمام نقاط با بهترین قیمت نسبت به سایر رقبا

 پرکلرواتیلن چیست؟

قیمت پرکلرو اتیلن بسیار مناسب برای شما زیرا که ما نمایندگی انحصاری می باشیم و همینطور اگر بخواهیم تعریف کنیم پرکلرو اتیلن یا تترا کلرو اتیلن یک ترکیب آلی است و در حالت طبیعی به شکل مایع بی رنگ، غیر قابل اشتعال، دارای بویی شبیه به اتر و با مزه ای تقریباً شیرین است.

مواد شیمیایی یک نام کلی برای موادی می باشد که بصورت ثابت و ویژگی مشخصی دارند. مواد شیمیایی میتواند در سه حالت گاز، مایع، جامد باشد. هم بصورت طبیعی در محیط وجود دارند و همینطور میشود به صورت مصنوعی هم تولید شوند.

خرید و فروش مواد شیمیایی:

موادی شیمیایی در این دو دهه بسیار رشد کرده و در بازار جهانی جای خود را پیداکرده است .

دلیل اینکه شرکت های امامی کشورها به تولید و خرید و فروش مواد شیمیایی با موفقیت پرداختند این است که تولید و خرید و فروش مواد شیمیایی ایمن و کارامد می باشد.

قیمت پرکلرواتیلن و مواد شیمیایی:

از آنجاییکه ارز در کشور نوسان دارد قیمت های مواد شیمیایی هم همینطور وابسته هستند برای استعلام از قیمت مواد شیمیایی لطفا با ما تماس بگیرید به علت تحریم ها مواد شیمیایی اروپایی و آمریکایی در بازار ایران بسیار کم شده در نتیجه ما از مواد شیمیایی هندی با کیفیت برای فروش خود استفاده میکنیم و هم ارزان است و با کیفیت که تمام مشتریان ما رضایت دارند.

از خصوصیات پرکلرواتیلن در کل میتوان گفت که حالت تمیزکنندگی دارد که یکی از کاربردهاید مهم می باشد.

بسیار ماده شیمیایی مهمی می باشد که در صنعت هوا فضا و تولید خودرو حتی در لوازم خانگی مورد استفاده قرار میگیرد.

کاربردهای دیگر این ماده شیمیایی شامل استخراج چربی ها ، حل کردن لاستیک ، از بین بردن رنگ ، بازیابی گوگرد و به عنوان حلال حاوی سیلیکون است.

این ترکیب در فرمولاسیون آئروسل ها برای لوازم جانبی خودرو نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت پرکلرواتیلن

شرکت نوین شیمیار با کادری متخصص و مجرب و با دارا بودن بیشتر از 20 سال سابقه و تجربه در زمینه واردات و تامین مواد شیمیایی صنعتی، آزمایشگاهی و تخصصی مشغول به فعالیت بوده و با داشتن دفاتر تجاری در کشورهای امارات و هند آمادگی خود را جهت تامین، واردات و تحویل مواد شیمیایی به کارخانجات، دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی اعلام می نماید.

با همه گیر بودن اینترنت کارها سریعتر و آسان گشته شما برا حتی میتوانید ما را در بستر اینترنت جستجو کرده و از خدمات شیمیایی ما بهره مند شوید 

شرکت نوین شیمیار عرضه کننده انواع مواد شیمیایی با بهترین قیمت و دستگاه آنالیز شیمیایی با توانایی های اثبات شده و بی نظیر بوده و طی سالیان فعالیت خویش نیاز بسیاری از مراکز تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی را در زمینه تهیه، راه اندازی، آموزشی و کاربرد دستگاه های آنالیز شیمیایی برطرف نومده است.

واردات مواد شیمیایی بصورت هوایی (تحویل 2 روزه) و دریایی (تحویل 60 روزه) و دارا بودن موجودی بیش از 1000 نوع مواد آزمایشگاهی و تخصصی برای تحویل فوری.

واردات و تحویل بیش از 500 تن سیانور سدیم 98% قرصی و پودری از چین، هند و روسیه برای مصارف استخراج طلا و آبکاری- واردات بیش از 2تن نیترات نقره 99.9% و انواع پودر و ترکیبات نقره- واردات پرکلرواتیلن از سلوی فرانسه- واردات تیوگلیکولیک اسید 99% و مواد شیمیایی آرکما فرانسه- تامین شمش و پودر فلزات گرانبها و ترکیبات شیمیایی آنها (پالادیم، پلاتین، روتنیم، ایریدیم، اسمیم و رودیم)- واردات انواع شمش فلزات 99.9% از قبیل نیکل، مولیبدن، کبالت، آنتیموان، منگنز، منیزیم و تنگستن- واردات مرکاپتانها از قبیل اتیل مرکاپتان- واردات و تحویل دی سولفیدها از قبیل دی متیل دی سولفید 98% برای مصارف پالایشگاهی و پتروشیمی- واردات مواد رفرنس، استاندارد و کلیه موادشیمیایی شاهد( سموم، مواد معدنی، آلی و دارو) با گواهی آنالیز- تامین آلکیل آمین های صنعتی مثل تری اتیل آمین، دی متیل آمین و آلکانولامین ها از قبیل تری اتانول آمین 99% و متیل دی اتانول آمین 99%

شرکت خدمات شیمیایی نوین شیمیار همیشه به رضایت مشتریان خود می اندیشد شما میتوانید براحتی خرید مواد شیمیایی صنعتی خود را  انجام دهید.

و با ایجاد یک وب سایت کار را برای شما عزیزان آسان نموده شما می توانید براحتی محصول خود را جستجو نموده و اطلاعات محصول مورد نظر را بصورت کامل دریافت کنید.

شرکت خدمات شیمیایی نوین شیمیار یک مرجع معتبر مواد شیمیایی در ایران می باشد.

شما عزیزان می توانید برای مشاهده قیمت پرکلرواتیلن و مواد های شیمیایی هندی به اسم loba  کلیک یا با کارشناس ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را بدست بیاورید.

ضمانت کیفیت:

شرکت نوین شیمیار کلیه مواد ارائه شده را تضمین کیفیت می نماید و در صورت عدم رضایت مشتری از کیفیت مواد شیمیایی آزمایشگاهی، بدون ادعای هیچگونه خسارتی استرداد آنها را می پذیرد. کلیه مواد شیمیایی وارداتی و ارائه شده دارای گواهی آنالیز و مدارک فنی می باشد.

خرید بیش از هزار نوع مواد شیمیایی و قیمت پرکلرواتیلن ارسال به سراسر کشور
قیمت پرکلرواتیلن
قیمت پرکلرواتیلن